Pizzerie w Wielkopolsce – opinie, promocja, informacje.

TEXAS-PIZZA – Gostyń

Posted on Gru 28, 2011 in Gostyń | 0 comments

Zapraszamy Państwa do „TEXAS – PIZZA”.

U progu  przywita nas lekki aromat pieczonego ciasta, rozmarynu, świeżej bazylii i młodych ziół. Jak na  dzikim zachodzie usiądziesz tutaj przy drewnianym stoliku, przeglądniesz menu w poszukiwaniu najsmaczniejszych dań, a do nich skosztujesz soczek, piwko lub drineczka.

Dla każdego coś miłego. Przepyszne makarony, świeże sałatki, pożywne dania mięsne i oczywiście pizza. Mnogość jej smaków niejednego przyprawi o ból głowy, ponad 24 rodzaje wyśmienitej pizzy z możliwością tworzenia własnej kompozycji na puszystym cieście. Swój niepowtarzalny smak zawdzięczają oryginalnej włoskiej recepturze, starannemu doborowi składników oraz ręcznemu wyrobowi ciasta w lokalu.

Nasza obsługa chętnie pomoże Państwu w doborze składników, a atmosfera, którą zastaną Państwo w lokalu, będzie idealna do spotkania zarówno z przyjaciółmi, jak i we dwoje.

U nas możesz liczyć na dużo emocji związanych z aktualnymi wydarzeniami sportowymi, które „na żywo” wyświetlamy w naszym lokalu. Zachęcamy Państwa do skorzystania z dostawy telefonicznej.

Leave a Comment